img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Evolva 123 SL SICT

Producent: BRITAX
 • Dodaj recenzję:
  • 1 099,00 zł
   Cena brutto: 929,00 zł
   Cena netto: 860,19 zł
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie Produkt w naszym magazynie img
  Paczka zostanie wysłanaponiedziałek 18.02.2019img
  Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
  - Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
  - W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
  Przesyłka kurierska: GRATIS

  Przesyłka pobraniowa: GRATIS
  Kiedy otrzymam przesyłkę?img
  Dlaczego my?img
  img
  img

  img

  ekspert e-foteliki.pl

  Opinia Naszego Eksperta

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to w mojej ocenie najlepszy produkt na rynku w tym przedziale cenowym. Oferuje ogromny komfort podróży oraz dwie wygodne możliwości montażu: systemem Isofix + 3-punktowym pasem, jak również przy pomocy samego pasa samochodowego. W obu przypadkach jest równie bezpieczny.

  Można powiedzieć, że Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to nowy wymiar bezpieczeństwa w kategorii 9-36 kg.

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT pasuje do większości aut na rynku – jego ogromną zaletą jest fakt, że można montować go w samochodach, które nie posiadają systemu Isofix. Kosztuje mniej niż Recaro Young Sport Hero, oferując jednocześnie większe bezpieczeństwo, większy komfort i także więcej przestrzeni – jest to prawdopodobnie jeden z najprzestronniejszych fotelików w przedziale 9-36 kg na rynku z wygodnym siedziskiem, w którym Twoje dziecko może podróżować od maluszka do 12 roku życia!

  Jeżeli natomiast szukasz modelu fotelika do montażu za pomocą systemu Isofix i dodatkowo systemu Toptether, polecam Ci Romer Advansafix III SICT.
  Szerokiej drogi! :)

  Britax Evolva 123 SL SICT promocja

  e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

  Fotelik samochodowy
  Britax Evolva 123 SL SICT
  Soft-Latch ISOFIX

  Romer Britax Evolva 123 SL SICT technologie bezpieczeństwa 9-36kg

  Fotelik instalowany w aucie przy wykorzystaniu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa,
  dodatkowo złącze Soft-Lach ISOFIX umożliwia wykorzystanie
  przyłącza Isofix.
  W zainstalowanym foteliku dziecko zapinamy:
  9-18 kg w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
  15-36 kg w trzypunktowy pas bezpieczeństwa

  Fotelik z wysokiej klasy funkcjami bezpieczeństwa – doskonały stosunek jakości do ceny!

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to fotelik, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

  Duża przestrzeń wewnątrz fotelika zapewnia wygodę podróży dziecka zarówno tego mniejszego jak i większego.

  Raz, a dobrze – wybór fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT gwarantuje Ci spokój przez cały czas podróżowania z maluchem. Fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem, więc nie musisz martwić się o jego wymianę po pewnym czasie. Przestrzeń w foteliku i wysokość zagłówka łatwo dostosujesz do wzrostu Twojej pociechy, więc w każdym etapie – od 9. miesiąca do 12. roku życia – będzie bezpiecznie i wygodnie odbywać małe i duże podróże!

  e-foteliki britax evovla 123 sl sict tabelka informacyjna grupy wagowe

  Najnowszy model fotelika z serii Evolva

  Wybierz fotelik z serii Evolva, niezwykle popularnej wśród Rodziców!

  Wyjątkowy fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to kolejny udoskonalony fotelik z serii Evolva, która już od ponad 10 lat cieszy się ogromną popularnością wśród odpowiedzialnych Rodziców. Bezpieczeństwo małych podróżników oraz ich komfort w czasie jazdy stanowi niezmiennie priorytet zarówno dla Rodziców, jak i dla producenta Britax. Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i atrakcyjniejszy wygląd. Unowocześniony projekt obicia oraz przyjemny w dotyku materiał nagłówka i nakładek naramiennych to synonim stylu i komfortu.

  Złącze Soft- Latch ISOFIX umożliwia trwałe – ale elastyczne i łatwo rozłączane – przymocowanie fotelika do przyłącza ISOFIX.
  Jego elastyczny sposób montażu sprawia, że przyłącze ISOFIX pasuje do większości aut.

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - bezpieczeństwo Twojemu dziecku zapewnia:

  • sprawdzony system SICT – dodatkowa ochrona podczas zderzeń bocznych
  • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
  • nakładki naramienne, które ograniczają ruch do przodu
  • system CLICK & SAFE
  • wysokie oparcie dla lepszej ochrony

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - dane techniczne:

  • wymiary: wys. 61 – 86 cm x szer. 51 cm x gł. 48 cm
  • waga 8,6 kg
  • wygodny montaż za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, dodatkowo fotelik posiada przyłączenie do ISOFIX w systemie Soft-Latch
  • montaż przodem do kierunku jazdy

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT wymiary fotelika

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - połączenie estetyki i wygody:

  • wyjątkowy komfort Twojego dziecka w czasie podróży
  • łatwa regulacja zagłówka
  • prosta regulacja pasów przy pomocy jednej ręki
  • szybko zdejmowana tapicerka

  Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

   

  Britax Evolva 123 SL SICT dlaczego warto

  Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
  Brtiax Evolva 1-2-3 SL SICT

  Bezpieczeństwo Twojego dziecka

  SPRAWDZONA TECHNOLOGIA OCHRONY PODCZAS ZDERZEŃ BOCZNYCH – Z SYSTEMEM SICT

  W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT Twoje dziecko zyskuje podwójną ochronę! W razie ewentualnej kolizji bocznej wyjątkowa technologia SICT w kontrolowany sposób odsuwa malucha od miejsca uderzenia, po czym pochłania energię działającą na dziecko. W ten sposób mały pasażer ma zapewnione maksymalne możliwe bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. By skorzystać z ochrony systemu SICT, wystarczy dostosować go z boku fotelika przy drzwiach od samochodu.

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

  Zgodnie z filozofią producenta w foteliku Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa dające ochronę najlepszą z możliwych. Masz gwarancję, że Twój maluch będzie pewnie przypięty w chroniącej obudowie fotelika przez cały czas podróży. W przypadku ewentualnego zderzenia pięciopunktowe pasy rozprowadzają siły zderzeniowe aż przez pięć oddzielnych miejsc – nad ramionami, przy biodrach oraz w miejscu, gdzie klamra spina pasy między nóżkami. Dzięki temu Twoje dziecko zyskuje skuteczną ochronę z każdej strony.

  NAKŁADKI NARAMIENNE – DODATKOWA OCHRONA PODCZAS ZDERZEŃ CZOŁOWYCH

  Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT wyposażono w specjalne nakładki naramienne, które w razie ewentualnej kolizji czołowej znacząco ograniczają ruch do przodu. Dzięki temu rozwiązaniu w chwili uderzenia fotelik pozostaje względnie w tym samym miejscu, a dla dziecka wstrząs nie jest tak silny. Nakładki naramienne chronią w ten sposób Twoje dziecko przed poważniejszymi obrażeniami. Zabezpieczają szczególnie delikatne kręgi szyjne malucha, a także pomagają w równomiernym rozprowadzaniu sił zderzenia czołowego przez klatkę piersiową oraz ramiona. Co więcej, miękkie nakładki zwiększają komfort jazdy małemu podróżnikowi.

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA CLICK & SAFE

  Od teraz przygotowanie dziecka do jazdy w wygodnej i bezpiecznej pozycji zajmie chwilę! W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano opracowany system CLICK & SAFE, który kliknięciem sygnalizuje odpowiednie naciągnięcie pasa przytrzymującego malucha. I już możecie zaczynać wspólną bezpieczną podróż.

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  FOTELIK Z WYSOKIM OPARCIEM DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

  Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT posiada specjalną konstrukcję z wysokim oparciem, która zapewnia dziecku potrójne zabezpieczenie. Siedzisko o wymodelowanym kształcie chroni korpus maluszka od głowy do bioder, prowadnice górne i dolne przytrzymują dziecko w odpowiednim miejscu, a miękko wyściełany zagłówek chroni główkę i szyję, zapewniając jednocześnie wysoki komfort podczas podróży.

  Dane techniczne

  PROSTY I PEWNY MONTAŻ FOTELIKA

  Instalacja fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT przebiega sprawnie i bezproblemowo – fotelik jest lekki, a montaż intuicyjny.

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zamontujesz na jeden z dwóch prostych sposobów: 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub jeśli posiadasz samochód wyposażony w ISOFIX – za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa i złącza ISOFIX.

  Specjalny system Soft-Latch ISOFIX umożliwia jednocześnie elastyczne, jak i bardzo trwałe przymocowanie fotelika do złącza ISOFIX wewnątrz samochodu. W razie potrzeby fotelik można łatwo i szybko rozłączyć. Niezwykle wygodny montaż i poczucie bezpieczeństwa to niezaprzeczalne zalety dla wszystkich Rodziców.

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 9-18 kg

  Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 15-36 kg

  Wygoda i estetyka

  KOMFORT I ODPOCZYNEK W PODRÓŻY – W KAŻDYM WIEKU

  Opracowując bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT, przewidziano w nim pozycję spoczynkową dla dzieci z wszystkich grup wiekowych. Spokojną i komfortową podróż – zarówno dla Twojego maluszka, jak i Ciebie – masz więc gwarantowaną!

  Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT rośnie wraz z Twoim dzieckiem, w każdej podróży zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Gdy Twój maluch podrośnie, z łatwością zamienisz system przypięcia z uprzęży dla mniejszych dzieci (do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa dla starszych (do 36 kg).

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  ŁATWA REGULACJA DLA TWOJEJ WYGODY

  Dla starszego dziecka łatwo ustawisz wysokość zagłówka, by zabezpieczyć jego głowę i zwiększyć komfort podróży. By prosto i szybko wyregulować miękko wyściełany zagłówek, użyj jednej ręki. Regulacji dokonasz w wygodny sposób, także w sytuacji, gdy dziecko siedzi już w foteliku! Podobnie z przygotowaniem pasów wewnętrznych – ruch jedną ręką wystarczy, by przygotować malucha do bezpiecznej podróży.

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  OBICIE ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

  Plamy, okruchy, zabrudzenia? Nawet po każdej podróży lub w razie potrzeby możesz szybko zdjąć obicie i to bez konieczności usuwania pasów. Tapicerkę wypierz w pralce i ciesz się ponownie wspólną bezpieczną podróżą!

  Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

  Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

   

  Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

   

  Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

   

  Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

   

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

  Polecamy produkty