img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Romer Kidfix I-Size

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
 • 1 299,00 zł 999,00 zł
 • Niedostępny
 • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Paczka zostanie wysłanawtorek 27.07.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

Fotelik samochodowy
Britax Romer Kidfix I-Size
Premiera Czerwiec 2021

Najlepsze systemy bezpieczeństwa oraz nowoczesny design – jakość fotelika Kidfix I-Size

Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix I-Size następca najlepszej serii fotelików z gamy Kidfix od Britaxa przeznaczony dla dzieci w wieku 3,5-12 lat.

Doskonała ochrona spełniające najbardziej rygorystyczne normy oraz ponadprzeciętny komfort podróży to wszystko zapewni Twojemu dziecku Kidfix I-Size

Kidfix I-Size co mnie wyróżnia?
Najbezpieczniejszy KIDFIX w historii*
Stworzony we współpracy z wiodącymi producentami samochodów
XP-PAD absorbuje nawet do 30% energii podczas zderzenia czołowego*
SICT redukuje działanie sił podczas zderzenia bocznego nawet do 40%*
SecureGuard redukuje siły działające na brzuch nawet do 35%*
* testy wewnętrzne Britax Römer

Britax Romer Kidfix I-Size

Najbezpieczniejsze* miejsce do spełniania marzeń
Nowa generacja KIDFIX i-SIZE została stworzona we współpracy z wiodącymi producentami samochodów, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego dziecka podczas podróży samochodem. Jest ona wyposażona w sprawdzone technologie XP-PAD oraz SecureGuard na rzecz ochrony podczas zderzenia czołowego, a nowe rozwiązanie SICT chroni Twoje dziecko w czasie zderzeń bocznych. Precyzyjnie umieszczone otwory wentylacyjne poprawiają cyrkulację powietrza, aby zapewnić dziecku komfort na dłużej.
* Najbezpieczniejszy KIDFIX w historii podczas testów wewnętrznych Britax Römer 2021


Popularny fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix I-Size poza ochroną stanowi też bardzo ładny stylowy i sportowy akcent w Twoim samochodzie.

Kidfix I-Size wygoda i bezpieczeństwo

Britax Romer Kidfix I-Size - maksymalne bezpieczeństwo dziecka:

 • przeznaczony dla dzieci w wieku 3,5-12 lat (15-36 kg)
 • posiada ochronę SICT, która odbiera energię uderzenia bocznego
 • innowacyjny system system SecureGuard
 • regulowany, wygodny zagłówek
 • za prawidłowe ułożenie pasa odpowiadają specjalne górne oraz dolne prowadnice w foteliku
 • posiada wbudowany system XP-PAD, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo

Kidfix I-Size komfort

 

 

Britax Romer Kidfix I-Size - dane techniczne:

 • wys. 63-83 cm x szer. 48 cm x gł. 42 cm
 • waga 7,4 kg
 • montaż przodem do kierunku jazdy przy użyciu Isofix lub pasów samochodowych
 • fotelik wyprodukowany w Niemczech

Britax Romer Kidfix I-Size - wygoda i estetyka:

 • ogromna wygoda i komfort dziecka
 • głębokie siedzisko zapewnia komfort w długich podróżach

Britax Romer Kidfix I-Size dostępny jest w kolorach:

 • Britax Romer Kidfix I-Size kolor Cosmos Black
 • Britax Romer Kidfix I-Size kolor Storm Grey
 • Britax Romer Kidfix I-Size kolor Moonlight Blue
 • Britax Romer Kidfix I-Size kolor Golden Cognat
 • Britax Romer Kidfix I-Size kolor Burgundy Red

Kidfix I-Size tapicerka

Komfort i praktyczność u podstaw

KIDFIX i-SIZE posiada komfort i praktyczność w standardzie. Dobrze wyściełane miękkie poszewki z tkaniny i precyzyjnie umieszczone otwory wentylacyjne w skorupie zapewniają dziecku komfort nawet podczas długiej podróży. Smukła konstrukcja pozwala na zamontowanie trzech fotelików KIDFIX i-SIZE na tylnej kanapie w większości samochodów, a oznaczenia na zagłówku pomagają rodzicom w dopasowaniu wysokości zagłówka podczas każdej podróży.

Ekologiczna jakość

W firmie Britax Römer 90% fotelików samochodowych produkowanych jest w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Pomaga to w skróceniu tras transportowych w Europie, co zmniejsza wpływ na środowisko. Inteligentnie zaprojektowany fotelik KIDFIX i-SIZE waży około 0.6 kg mniej niż jego poprzednik, co jest kolejną zaletą w transporcie. Zredukowana została ilość drukowanych ulotek dołączanych do produktu na rzecz lepszej ich dostępności online.

Zaprojektowane na nowo siedzisko o optymalnej wytrzymałości podczas zderzenia

Siedzisko, opracowane w bliskiej współpracy z wiodącymi producentami samochodów, zostało zaprojektowane, aby umożliwić zmniejszenie obciążeń działających na szyję nawet o 50 kg*.
* testy wewnętrzne Britax Römer z użyciem manekina Q10, który jest odpowiednikiem typowego dziecka w wieku 10 lat

Wyjątkowa ochrona karku i głowy

Mimo dobrego planowania i ostrożnej jazdy, nigdy nie możesz przygotować się do kolizji. Britax Römer opracował nakładkę wykonaną z energochłonnej pianki, by chronić delikatne okolice karku Twojego dziecka w przypadku zderzenia czołowego. Zapobiega ona uderzeniu podbródka dziecka w klatkę piersiową, pochłaniając do 30% * energii. Szarpnięcie głową do przodu jest mniej gwałtowane, a kark jest chroniony. Jednocześnie piankowa nakładka zapewnia dodatkowe wyściełanie na brzegach pasa bezpieczeństwa.
*Testy Britax 2019

Ergonomicznie zoptymalizowana przestrzeń do siedzenia

Technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować poduszkę SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi. SICT redukuje działanie sił podczas zderzenia bocznego nawet do 40%*.
* testy wewnętrzne Britax Römer

SecureGuard

SecureGuard pomaga chronić delikatne okolice brzucha Twojego dziecka poprzez dodatkowy – czwarty punkt zaczepienia standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.
*Wewnętrzne testy Britax Römer z użyciem manekina Q6, reprezentującego przeciętnego sześciolatka

Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek

Zagłówek został zaprojektowany z myślą o komforcie starszych dzieci i można go łatwo ustawić w odpowiedniej pozycji. Przydatne oznaczenia z tyłu zagłówka pomagają rodzicom znaleźć odpowiednią wysokość zagłówka za każdym razem, gdy przekładają fotelik między samochodami lub przewożą inne dzieci w tym samym foteliku.

Romer Kidfix III S łatwo regulowana wysokość zagłówka - Grupa e-Foteliki.pl

Wentylacja powietrza

Precyzyjnie umieszczone otwory wentylacyjne poprawiają cyrkulację powietrza, aby zapewnić Twojemu dziecku komfort na dłużej.

Trzy foteliki w jednym rzędzie

Smukła i kompaktowa konstrukcja fotelika daje możliwość zamontowania trzech fotelików na tylnej kanapie w większości samochodów.

Zdejmowany pokrowiec

W samochodzie może być różnie – napoje się wylewają, a dzieci mogą dostać choroby lokomocyjnej. Dlatego BRitax Romer zadbał o pokrowiec na fotelik, który możesz prać w pralce. Łatwo się go zdejmuje, więc możesz szybko posprzątać i ruszać w dalszą drogę.

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Przymocowany pasami bezpieczeństwa wraz z mocowaniem ISOFIX

Ten fotelik powinien być zainstalowany zarówno za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu, jak i za pomocą punktów mocowania ISOFIX. Zapewnia to bezpieczne i trwałe połączenie fotelika z samochodem, nawet jeżeli dziecko nie siedzi w foteliku.

KIDFIX i-SIZE posiada zintegrowane złącza ISOFIX, pozwalające na przytwierdzenie fotelika do punktów mocowania ISOFIX w Twoim samochodzie. System instalacyjny bazujący na technologii ISOFIX umożliwia w razie wypadku znakomite działanie fotelika, w którym dziecko jest przypięte 3-punktowym pasem bezpieczeństwa. Zapewnia on też, że fotelik jest zawsze mocno przytwierdzony, nawet gdy nie jest używany przez dziecko. Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z Twoim samochodem.

Przymocowany pasami bezpieczeństwa

Ten fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji.

e-foteliki dlaczego warto u nas kupić

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Britax Romer Kidfix I-Size

Nowa jakość bezpieczeństwa w foteliku Kidfix I-Size

Maksymalna ochrona Twojego dziecka w podróży – to najważniejszy cel jaki stawiają sobie od lat konstruktorzy Britax - model Kidfix I-Size jest następcą modeli, które wielkrotnie wygrywały w testach zderzeniowych.

Fotelik Kidfix I-Size systemem XP PAD

Nakładka nas pas używa w modelu Kidfix I-Size pochłania aż do 30% energi w przypadku zderzenia czołowego.

Wygodna podróż i zadowolenie Twojego malucha

Bardzo ważną cechą modelu Kidfix I-Size jest jego ergonomia dzięki czemu Twoje dziecko w każdej podróży będzie bezpieczne i zadowolone z komfortu - o to postarali się niemieccy konstruktorzy tworząc fotelik szyty na miarę, oparcie w kształcie liter V, dobra regulacja siedziska to tylko niektóre z elementów zapewniających komfort dziekcu.

Koncepcja, która zaowocowała doskonałym fotelikiem samochodowym

Niemiecka jakość oraz troska o maksymalne bezpieczeństwo dzieci to właśnie Britax. Kupując fotelik Kidfix I-Size dajesz swojemu dziecku to co najlepsze czyli bezpieczeństwo, które potwierdzają coroczne testy ADAC.

 

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty