img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Diono Monterey 2 Isofix

Producent: DIONO
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 5
 • 549,00 zł
 • Niedostępny
 • 242
 • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Paczka zostanie wysłanaJUTROpiątek 21.01.2022img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

Fotelik samochodowy
Diono Monterey 2 2020

Diono Monterey 2 to następca niezwykle popularnego fotelika Sunshine Kids Monterey 2

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 posiada dwa bezkonkurencyjne atuty: pewną i bezpieczną konstrukcję oraz wszechstronną regulację. Dzięki temu gwarantuje podróżującemu w nim dziecku skuteczną ochronę w przeróżnych sytuacjach na drodze oraz wyjątkowy komfort, niezależnie od wieku malucha – od 4. aż do 12. roku życia.

Wszechstronnie regulowany, bezpieczny fotelik monterey 2 - dla dzieci w wieku 4-12 lat!

Diono Monterey 2 2018 logo producenta

Diono Monterey 2 przekonuje do siebie zaawansowanymi zabezpieczeniami, nowoczesnym designem oraz bardzo atrakcyjną ceną. Poznaj fotelik samochodowy, który wybrało już wielu Rodziców.

Duży komfort podróży w Diono Monterey 2
dla dziecka do 160 cm wzrostu

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 wypełniono specjalną pianką, która zapewnia bezpieczeństwo i daje komfort podczas jazdy. Dzięki niej każda, nawet najdłuższa podróż upłynie maluchowi w zachęcających do wypoczynku i relaksu warunkach.

Diono Monterey 2 2018 regulowany zagłówek

Możliwość regulacji zarówno szerokości oparcia, jak i wysokości zagłówka, który można podnieść nawet o 16,5 cm, pozwala dostosować fotelik do potrzeb rosnącego dziecka. Twoja pociecha wygodnie i bezpiecznie spędzi podróż w Diono Monterey 2 przy wzroście aż do 160 cm!

Szybki i prosty montaż Isofast do systememu ISOFIX

Fotelik Monterey 2 firmy Diono można zainstalować zarówno w samochodach bez mocowania ISOFIX, jak i tych wyposażonych w system ISOFIX lub LATCH – amerykański system mocowania (elementy ISOFAST chowają się wówczas we wnętrzu fotelika). Montaż odbywa się sprawnie i szybko, sprawiając, że korzystanie z fotelika marki Diono staje się przyjemnością. Więcej informacji o systemie Isofast na naszym blogu: co to jest ISOFAST?

Wielokrotnie nagradzany

Fotelik Monterey 2 to fotelik, który prócz wysokiego wyniku w renomowanych testach bezpieczeństwa, zdobył również cenne nagrody za wygodę, estetykę i wiele bardzo pozytywnych opinii użytkujących go rodziców.

Diono Monterey 2 2018 nagrody i wyróżnienia

Diono Monterey 2 - bezpieczeństwo Twojego dziecka:

 • odpowiedni dla dzieci:
  • w wieku od 4 do 12 lat
  • o wadze od 15 do 36 kg
  • o wzroście od 96,5 cm do 160 cm
 • system SIDE IMPACT PROTECTION, tj. głębokie osłony boczne wzmocnione aluminium oraz pianką EPS = wyjątkowa ochrona w razie zderzeń bocznych
 • fotelik wyłożony pianką AirTek™, która zapewnia doskonałą amortyzację i zwiększa komfort jazdy
 • odznaczony wysokimi notami w testach bezpieczeństwa (ADAC, Stiftung Warentest i ÖAMTC)
 • ma specjalnie nachylone oraz wzmocnione siedzisko dla większej ochrony w razie wypadku

Diono Monterey 2 - dane techniczne:

 • wymiary: wys. 66 cm x szer. 50,8 cm x gł. 40,6 cm
 • waga tylko 7,1 kg
 • lekki i zajmujący niewiele miejsca po złożeniu na płasko
 • specjalne gumowe podkładki dla stabilności fotelika i ochrony tapicerki samochodu
 • sprawny i łatwy montaż poprzez mocowanie ISOFAST
 • instalacja możliwa w samochodach bez systemu ISOFIX oraz wyposażonych w ISOFIX lub LATCH
 • montaż przodem do kierunku jazdy

Diono Monterey 2 - wygoda i estetyka:

 • regulowane oparcie dopasowuje się do dziecka o szerokości ramion nawet do 50,8 cm
 • zagłówek z możliwością regulacji jedną ręką – aż 11 stopni regulacji
 • możliwość odchylenia oparcia
 • fotelik o wyprofilowanym kształcie dostosowuje się do rosnącego dziecka
 • wydłużone siedzisko z pianką AirTek™ daje komfort i właściwe wsparcie nóg dziecka
 • wykonany z wysokiej jakości materiałów
 • 2 wysuwane głębokie uchwyty na przekąski i kubki
 • łatwy w utrzymaniu czystości dzięki zdejmowanej tapicerce

Diono Monterey 2 2018 dlaczego warto kupić

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Diono Monterey 2

Diono monterey 2 uśmiechnięte dziecko i zadowoleni rodzice

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA I WYGODY DLA DZIECI W WIEKU OD 4 DO 12 LAT

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 posiada wyjątkową konstrukcję, która zapewnia optymalne bezpieczeństwo jadącemu w nim maluchowi. Zarówno podczas zwykłej, codziennej jazdy, jak i w dalekich podróżach masz pewność, że fotelik chroni Twoje dziecko z każdej strony i w każdej sytuacji.

O bezpieczeństwo Twojej pociechy dba m.in. specjalny system ochrony bocznej SIDE IMPACT PROTECTION. Składają się na niego wyjątkowo szerokie osłony, które wzmocniono aluminium oraz pochłaniającą energię ewentualnego zderzenia pianką EPS. Dzięki niej wstrząs podczas wypadku nie jest tak groźny, a ryzyko obrażeń zostaje zminimalizowane.

DODATKOWE WSPARCIE DLA NÓG MALUCHA

Siedzisko w foteliku samochodowym Diono Monterey 2 specjalnie wydłużono, by zapewnić dodatkowe wsparcie nóg podróżującego dziecka. Wykonane zostało z pochłaniającej energię pianki AirTek™, która doskonale amortyzuje, a jednocześnie umożliwia lepszą cyrkulację powietrza i tym samym zwiększa wygodę korzystania z fotelika.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE SIEDZISKO DIONO MONTEREY 2, KTÓRE CHRONI I DAJE KOMFORT

Wzmocnione siedzisko fotelika Diono Monterey 2 chroni dziecko przed tzw. nurkowaniem, czyli wślizgiwaniem się pod 3-punktowy pas bezpieczeństwa.

Nurkowanie może powodować groźne następstwa dla zdrowia malucha, szczególnie obrażenia organów wewnętrznych czy kręgów szyjnych. Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 zabezpiecza dziecko przed takimi konsekwencjami wypadku. Wyprofilowane siedzisko chroni je w razie zderzeń czołowych. Dzięki wypełnieniu gęstą pianką AirTek™ zwiększa także komfort jazdy na co dzień.

Dane techniczne

SPRAWNY MONTAŻ Z MOCOWANIEM ISOFAST

Duży atut fotelika Diono Monterey 2 stanowi niewątpliwie sposób jego montażu. Fotelik łatwo zamocujesz zarówno w aucie, który nie posiada systemu ISOFIX, jak i w samochodach wyposażonych w ISOFIX lub LATCH (elementy ISOFAST chowają się wewnątrz fotelika).

Montaż przy użyciu złącza ISOFAST oraz pomocnego regulatora z przodu zagwarantuje bezpieczne przygotowanie do podróży.

OCHRONA TAPICERKI SAMOCHODU

Pod siedziskiem fotelika znajdują się specjalne gumowe podkładki. Zwiększają dodatkowo stabilność fotelika, a jednocześnie chronią tapicerkę samochodu przed wgnieceniami i zadrapaniami.

ŁATWE PRZECHOWYWANIE FOTELIKA MONTEREY 2

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 można złożyć na płasko, dzięki czemu znacząco zmniejsza swoje gabaryty. Łatwo go przechować oraz przenieść, a także przewieźć w miejscach o ograniczonej przestrzeni, np. w bagażniku.

Wygoda i estetyka

PEŁNA REGULACJA FOTELIKA MONTEREY 2

Ogromną zaletę fotelika samochodowego Monterey 2 firmy Diono stanowi jego wszechstronna regulacja. Możliwość zmiany wysokości zagłówka czy szerokości oparcia pozwala dopasować fotelik do postury i wzrostu Twojego dziecka. Diono Monterey 2 zmienia się wraz z Twoją pociechą przez cały czas wspólnego podróżowania! Odkąd Twoja pociecha skończy 4 lata aż do ukończenia 12. roku życia fotelik marki Diono będzie służył jej, zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas bliższych i dalszych wyjazdów.

Fotelik Dionio Monterey 2 wyposażono w praktyczny zagłówek z regulacją wysokości. Aż 11 stopni regulacji pozwala „wydłużyć” fotelik nawet o 16,5 cm. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością dostosujesz fotelik do rosnącego dziecka. Regulacja odbywa się w wygodny i sprawny sposób, przy użyciu tylko jednej ręki.

Diono monterey 2 regulacja wysokości zagłówka jedną ręka

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 umożliwia także duży zakres regulacji szerokości oparcia. Pokrętło zamocowane z tyłu fotelika pozwala rozszerzyć oparcie, by dostosować je do postury przewożonej pociechy albo ewentualnie odzieży sezonowej. Ta wyjątkowa opcja zapewnia wygodę dziecku o szerokości ramion nawet do 50 cm!

Diono monterey 2 regulacja szerokości oparcia

Diono Monterey 2 posiada opcję 2-stopniowego odchylenia oparcia, zapewniając wygodną pozycję do wypoczynku czy drzemki. Fotelik pasuje do większości profilowanych siedzeń w samochodach.

NAPÓJ I PRZEKĄSKA ZAWSZE POD RĘKĄ!

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 posiada dwa praktyczne uchwyty na kubki z piciem dla malucha. W specjalny sposób pogłębione i ustawione pod kątem utrzymują napoje w pozycji pionowej. Zabezpieczają dzięki temu przed rozlaniem, chroniąc fotelik i samochód przed plamami.

Diono monterey 2 podręczne uchwyty na napoje

WYKONANY Z MATERIAŁÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI

W foteliku Diono Monterey 2 zastosowano wysokiej jakości materiały, które wyglądają elegancko i zapewniają komfort podróży. Gustowne oraz trwałe obicie z ekologicznego zamszu połączono z oddychającą, przewiewną siateczką, która znajduje się w miejscach kontaktu fotelika i ciała dziecka. Cyrkulacja powietrza oraz przyjemny materiał zwiększają wygodę w czasie jazdy.

ŁATWY DO WYCZYSZCZENIA

Fotelik samochodowy Monterey 2 marki Diono posiada zdejmowaną tapicerkę, którą można wyprać w pralce. Dzięki temu zawsze utrzymasz ją w czystości!

Diono Monterey 2 2020 dostępny jest w kolorach:

 • Diono Monterey 2 kolor Grey
 • Diono Monterey 2 kolor Black
 • Diono Monterey 2 kolor Plum
 • Diono Monterey 2 kolor Blue
 • Diono Monterey 2 kolor Red
 • Diono Monterey 2 kolor Yellow
 • Diono Monterey 2 kolor Oyster
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty