img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Maxi Cosi Baza Easybase 2

Producent: MAXI COSI
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
  • 549,00 zł 465,00 zł
  • Niedostępny
  • 42G
  • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Paczka zostanie wysłanaJUTROpiątek 21.01.2022img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

Maxi Cosi baza Easy Base 2

Jak pokazują liczne publikacje, jednym z najczęstszych powodów śmierci i ciężkich obrażeń podczas wypadków samochodowych wśród dzieci używających fotelików jest niewłaściwe użycie fotelika.Chodzi tu m.in. o błędy montażu fotelika w samochodzie. Nawet najlepszy fotelik zamocowany błędnie lub niestabilnie w samochodzie nie spełnia wówczas swojej roli. Dzięki bazie fotelik daje się  zawsze mocno i stabilnie zamontować na kanapie a montaż fotelika jest szybki i łatwy. I nie ma tu miejsca na pomyłki.

Maxi Cosi Easy Base 2 właściwości


Baza Easy Base 2 służy do mocowania fotelików  Maxi Cosi Cabrio Fix i Maxi Cosi Pebble  w samochodach niewyposażonych w system  ISOFIX . Bazę przypina się 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, najczęściej na tylnym siedzeniu samochodu.Bazy do fotelików  Maxi-Cosi zostały wyposażone w dodatkową podpórkę. Jest to noga o regulowanej długości, która stabilizuje fotelik, dzięki utworzeniu dodatkowego punktu podparcia (o podłogę w samochodzie). Rozwiązanie to pozwala dodatkowo zredukować niebezpieczne siły działające na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia.Maxi Cosi Easy Base 2 posiada dwa wskaźniki prawidłowego montażu - jeden na podpórce (informuje, że podpórka została prawidłowo wysunięta) i drugi na bazie (pokazuje, że fotelik jest dobrze umieszczony w bazie).

Dzięki bazie Maxi Cosi EasyBase 2 nie musisz za każdym razem przypinać fotelika pasami, dzięki czemu jego montaż jest szybki i łatwy.Maxi Cosi baza Easy Base 2 montażMaxi Cosi baza Easy Base 2 wymiary

Easy Base 2 wymiary:
Szerokość 43 cm
Głębokość 70 cm
Waga: 8,4 kg

Maxi Cosi Easy Base 2 instrukcja

Kliknij w link aby sprawdzić czy Twój pojazd znajduje się na liście kompatybilności z bazą Maxi Cosi Easy Base 2 - instrukcja easy base 2

Maxi Cosi baza Easy Base 2

Wygoda i bezpieczeństwo

Tylko u Nas Maxi Cosi baza Easy Base 2 dostępna od ręki w niskiej cenie. Ekspresowa wysyłka na nasz koszt oraz najwyższy poziom obsługi SPRAWDŹ

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty