img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Nuna Myti

Producent: NUNA
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
 • 1 099,00 zł
  Cena brutto: 999,00 zł
  Cena netto: 925,00 zł
 • Niedostępny
 • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Paczka zostanie wysłanaDZISIAJwtorek 19.03.2019img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

hologram potwierdzający oryginalność fotelika - Grupa e-foteliki.pl

Fotelik samochodowy
Nuna Myti
nowość 2019

Nowoczesny fotelik samochodowy Nuna Myti dla dzieci o wadze 9-36 kg

Fotelik samochodowy Nuna Myti – nowość 2018 roku to jedna z najlepszych propozycji na rynku niezawodnych fotelików samochodowych dla dzieci 9-36 kg. Można powiedzieć, że już z chwilą, gdy się pojawił, zyskał ogromne zainteresowanie, a także zaufanie, co w ogóle nie dziwi, biorąc pod uwagę zastosowane w nim nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz wyjątkowy komfort, jaki zapewnia Twojemu maluchowi w czasie jazdy.

Nieocenioną zaletę fotelika Nuna Myti stanowi możliwość przewożenia dziecka w 5-punktowych pasach bezpieczeństwa aż do 20,5 kg! Specjaliści zgodnie uznają, że 5-punktowe pasy wewnętrzne dają dziecku najpewniejszą ochronę ze względu na równomierne podtrzymywanie i dopasowanie do delikatnych stref ciała malucha, dlatego warto przewozić w nich dziecko jak najdłużej. Fotelik samochodowy Nuna Myti z 2018 roku stanowi więc najnowsze osiągnięcie cenionego przez Rodziców producenta w dziedzinie bezpiecznego przewozu dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia.

Nuna Myti - bezpieczeństwo Twojego dziecka:

  • bezpieczny fotelik samochodowy dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (o wadze 9-36 kg)
  • najlepsze 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
  • niezawodny system ochrony bocznej Side Impact Protection z inteligentną pianką EPS o właściwościach absorbujących energię zderzenia
  • niezawodna i wytrzymała konstrukcja z najlepszych jakościowo materiałów

Nuna Myti - dane techniczne:

   • nowoczesna technologia mocowania True Lock™
   • montaż przy użyciu światowego standardu – systemu ISOFIX
   • wygodna instalacja dzięki możliwości dopasowania złączy ISOFIX w 9 pozycjach
   • montaż przodem do kierunku jazdy

Nuna Norr i-Size - wygoda i estetyka:

   • wyposażony w nowoczesny system wzrostu 2D (wygodna regulacja szerokości wraz z wysokością fotelika – dopasowuje się do wzrostu rozwijającego się dziecka)
   • zagłówek z łatwo regulowaną jedną ręką wysokością w 9 pozycjach
   • możliwość ustawienia fotelika w 3 wygodnych pozycjach półleżących
   • sprawdzony system kanałów wentylacyjnych dla komfortu termicznego

FOTELIK SAMOCHODOWY NUNA MYTI – KOLORY

Fotelik Nuna Myti już wkrótce dostępny będzie w wielu pięknych i oryginalnych kolorach z kolekcji 2018.

5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA DLA DZIECI AŻ DO 20,5 KG!

Producent fotelika samochodowego Nuna Myti wyszedł daleko poza ustalone standardy przewozu starszych dzieci. Nie od dziś wiadomo, że w przypadku rozwijającego się dziecka najpewniejszym zabezpieczeniem pozostaje 5-punktowa uprząż, dlatego warto, by maluch podróżował w niej jak najdłużej. Fotelik Nuna Myti – nowość 2018 roku – zapewnia taką możliwość dzieciom aż do 20,5 kg! To wyjątkowy atut i jednocześnie rozwiązanie, które wyróżnia niezawodny Nuna Myti na rynku fotelików samochodowych. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z pozostałymi nowoczesnymi zabezpieczeniami zapewniają Twojemu dziecku najwyższy poziom ochrony w każdej podróży.

INTELIGENTNY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ SIDE IMPACT PROTECTION

Przewożąc dziecko w foteliku samochodowym Nuna Myti, dajesz mu maksymalne bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy podróż upływa spokojnie, czy na drodze wydarzy się coś nieprzewidzianego. Jak ochronić dziecko w razie kolizji bocznych, które bez najlepszego i zaawansowanego zabezpieczenia są bardzo groźne dla rozwijającego się malucha? Producent Nuna Myti zna odpowiedź na to pytanie, stosując w swoich fotelikach nowoczesny system Side Impact Protection.

Fotelik wypełniony specjalną pianką EPS z inteligentną funkcją pamięci pochłania niebezpieczne siły uderzeniowe, tworząc wokół Twojej pociechy niezawodną strefę bezpieczeństwa. W znaczący sposób zmniejsza tym samym ryzyko najpoważniejszych obrażeń i utrzymuje delikatny kościec dziecka w miarę możliwości stabilnym położeniu, zabezpieczając delikatne partie ciała malucha. System ochrony bocznej SIP sprawia, że fotelik samochodowy Nuna Myti to najlepszy wybór dla dzieci z kategorii wagowej 9-36 kg!

e-foteliki dlaczego warto u nas kupić

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty